İSTANBUL POYD İÇİN İKİNCİ BULUŞMA GERÇEKLEŞTİ

Antalya’da 22 yıl önce kurduğumuz  Profesyonel Otel Yöneticileri Derneğimizin İstanbul şubesi için çalışmalarımız tüm hızla devam ediyor.

İstanbullu profesyonel otel yöneticilerini bir çatı altında örgütleyecek, kaliteli yönetim anlayışının yaygınlaşmasını sağlayacak İSTANBUL POYD ( İPOYD) için ikinci toplantıyı gerçekleştirdik. Ali Can Aksu’nun girişimleri ile gerçekleştirilen ikinci buluşmaya POYD Başkanımız Ali Kızıldağ  katıldı.

İstanbul’daki otel yöneticileri geçtiğimiz günlerde Anadolu Yakası Suadiye Otel’de gerçekleştirdikleri toplantı ile İstanbul Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (İPOYD) çatısı altında birleşme kararı almıştı. Antalya’da 22 yıl önce kurduğumuz POYD’un İstanbul şubesinin de kurulması için dün  ikinci adımı attık.

Avrupa Yakası’ndaki otel yöneticilerinin katıldığı geniş kapsamlı toplantı Taksim The Marmara Hotel’de gerçekleştirildi. Toplantıda Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanımız Ali Kızıldağ da hazır bulundu.

AKSU: İSTANBUL’DA BÖYLE BİR ÇATIYA İHTİYAÇ VAR

Antalya POYD’un İstanbul şubesinin kurulması için yetkilendirdiği Ali Can Aksu’nun öncülüğünde gerçekleştirilen toplantıya İstanbul’daki pek çok otelin genel müdür, satış ve pazarlama müdürü, F&B müdürleri, operasyon, satınalma ve ön büro müdürü pozisyonlarındaki yöneticileri katıldı. Türk turizminin ve otellerin daha kaliteli yönetime kavuşması, dolayısıyla otellerin, yöneticileriyle birlikte değer kazanması gerektiğine işaret ederek toplantının açılış konuşmasını yapan Ali Can Aksu, 20 yıllık geçmişi olan böyle güçlü bir kuruluşun İstanbul’da olmasının önemine işaret etti. Aksu, “Otel yöneticilerinin İstanbul’da böyle bir çatı etrafında bir araya gelmeye ihtiyaçları var” dedi.