POYD İstanbul BYK’nın yeni Başkanı Murat Kuyucu oldu

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) İstanbul BYK Başkanı, Murat Kuyucu oldu. POYD’u İstanbul’da bundan sonra Murat Kuyucu temsil edecek.

POYD’un İstanbul’daki temsilci POYD İstanbul BYK’nın yeni başkanı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre POYD İstanbul BYK’nın yeni başkanı İstanbul Gorrion Hotel Genel Müdürü Murat Kuyucu oldu.

Konu hakkında bir açıklama yapan POYD Başkanı Ülkay Atmaca, “POYD İstanbul BYK Başkanlığı’nı sektörümüzün deneyimli ismi Murat Kuyucu üstlenmiştir. Görev süresini tamamlayan Serkan Gümrükçü’ye POYD’a sunduğu katkılar nedeniyle teşekkür ederken yeni BYK Başkanı Murat Kuyucu’ya görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Ayrıca POYD’un temsilcilik ve üye sayısını artırmayı düşündüklerini belirten Atmaca, “İstanbul bizim ve konaklama sektörü için çok önemli bir şehir. Bu şehirdeki temsilciliğimize yeni bir soluk geldi. Murat Kuyucu, bizleri en iyi şekilde bu şehirde temsil edeceğine inancımız tamdır” diye konuştu.

POYD İstanbul BYK Başkanlığı’nı üstlenen Murat Kuyucu ise bu önemli görevi üstlendiği için mutlu olduğunu belirterek, “POYD İstanbul’a yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.