POYD, Geleneksel Sezon Galası’nı Lara Barut Collection’da gerçekleştirdi

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Geleneksel Sezon Galası Lara Barut Collection’da gerçekleştirdi. Geceye Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, TÜROFED Başkan Yardımcısı Sururi Çorabatır, AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı, AKTOB Başkan Yardımcısı Kaan Kavaloğlu ve turizmciler katıldı.
POYD Geleneksel Sezon Galası kokteyl ile başladı. POYD Yönetim Kurulu Başkanı Ülkay Atmaca ve Yönetim Kurulu Üyeleri davetlileri karşılarken kokteyl sonrasında gala yemeğine geçildi. Galanın açılış konuşmasını ise POYD Başkanı Ülkay Atmaca yaptı.

Konuşmasında 2019’a değinen Başkan Atmaca, “Türkiye turizmi 2019’da rekorlar kırdı. Bu rekorlarda ve başarıda emeği geçenlere çok teşekkürler” dedi. Başkan Atmaca, POYD’un gala gecesinde ana sponsorları Eczacıbaşı Profesyonel, geceye ev sahipliği yapan Lara Barut Collection’a ve diğer sponsorlara teşekkür etti.

Gecede “Meslekte 50. Onur” ve “POYD’da 25. Yıl” ödülleri de sahiplerini buldu.  Avni Aker, Necip Fincancıoğlu, Kaya Gülersan, Subutay Gönen, Salih Çene, İbrahim Gezer, Aydın Aytuğ, Rauf Akduman, Mehmet Alfuran gecede “Meslekte 50. Onur” ve “POYD’da 25. Yıl” ödüllerini alırken Alpaslan Işık, Yusuf Hacısüleyman, Ahmet İllez ve Tayfun Zeytinbaş da “POYD’da 25. Yıl” ödülü aldı.

Gece Barbaros Büyükakkan’ın seslendirdiği şarkılar ile devam etti.