PAŞABAHÇE’NİN NUDE MARKASI POYD ÜYELERİNE TANITILDI

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) geleneksel öğle yemeği Ali Kızıldağ’ın ev sahipliğinde Calista Luxury Resort’te gerçekleşti.  Paşabahçe’nin Nude Markası turizm profesyonellerine tanıtıldı.

POYD’un bu ay ki konuğu ise Şişecam’ın global tasarım markası Nude’un marka danışmanlarından Yair Haidu idi. Şule Durmaz Başaran ve Haidu, kadehin şaraba olan etkisini tadımladı. Ion Shielding teknolojisi ile üretilen Stem Zero kadehleri ile turizm profesyonelleri ile buluşturuldu.

Haidu, Sunumunda ilk olarak “Nude” hakkında bilgiler verdi. Hikayenin 5 yıl öncesine dayandığını ifade eden Haidu, “Denizli fabrikasında üretilen bir ürün bulunuyordu. Markalama ise farklı ülkeler tarafından gerçekleşiyordu. Önemli olanın üretim kalitesini kendi markanız ile sunmak olduğunu düşündük. Turizm profesyonellerinin çok iyi bir durum var. İnsanlar otellere deneyimlemek için gelirler.  Biz de Nude ile bir ambians ve deneyim yaratmayı hedefledik.ve başarılarımızı ödüllerle taçlandırdık. Ortaya çıkardığımız marka ve tasarımlarla 4 senede 5 ödül aldık” dedi. Haidu, daha sonra kadehin şaraba etkisini tadımlayarak turizmcilere gösterdi.

Paşabahçe Yurt Dışı İkram Satış Müdürü Ferhat Köksal’da yaptıkları çalışmalar hakkında otelcileri bilgilendirdi.

POYD Başkanı Hakan Duran Paşabahçe Global İkram  Grup Müdürü İnci Evren Ülgen ,

Yurtiçi Satış Müdürü Kamuran Ertem’e teşekkür plaketlerini takdim etti.

Nude: Bir Şişecam Topluluğu markası

Şişecam Topluluğu Türkiye ve dünyadaki en saygın tasarımcılarla birlikte global tasarım markası Nude’u yaratmıştır.

Nude, modern yaşam için, bugüne ait cam objeler yaratıcısıdır.

Nude, işlevle biçimi birleştirerek, düzenleyerek, sıradan olmayan insanların yaşam tarzını yansıtır; hayata yalınlık merceğinden bakar. Nude, evlerimizi duyulara hitap eden ve zevk veren yaşam alanları olarak görerek, cam eşyaların geleneksel sınırlarının ötesine geçmektedir.

Olağanüstü güzellikte kristal cam objeler tasarlamak ve yaratmak misyonuyla, 2 yıl önce, Milano ve Paris’te lansmanı yapılan Nude, tüm yaşam alanlarının zevkli hale gelmesini ciddiye alır.

Nude objeleri sadece tek bir materyalle yapılmaktadır: Kurşun içermeyen kristal cam. İster el ister makine ile şekillendirilmiş olsun, bu materyal cam dünyasında benzeri bulunmayan bir şeffaflık ve inceliği ortaya çıkarır.