Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) ile Vitra arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

POYD aylık yemekli toplantısı Side'de bulunan Kamelya Collection Selin Hotelde yapıldı. Toplantıda POYD ile Vitra arasında ana sponsorluk anlaşması yapıldı. Anlaşmayı POYD adına başkan Ülkay Atmaca ile VİTRA Türkiye Satış Müdürü Doğukan Tekin arasında imzalandı.

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu'nunlider markası Vitra, 60 yıllık deneyimiyle banyo ve karo ürünlerinin toplamında Türkiye'de pazar liderliğini elinde bulunduruyor.
Sektöründeki en geniş ürün yelpazesine, üretim ve satış ağına sahip Virta, 75'in üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye'nin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının yüzde 50'sinden fazlasını gerçekleştiriyor. AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle birinci sırada yer alıyor.
Banyoda kullanılan tüm ürünleri tasarlayıp üretebilen Virta'nın yıllık üretim kapasitesi 5 milyon seramik sağlık gereci, 30 milyon metrekare seramik ve porselen kaplama malzemesi, 350 bin küvet ve duş teknesi, 400 bin modül banyo mobilyasından oluşuyor.

POYD'un bu ay ki toplantısında profesyoneller sezonu değerlendirdi. Toplantının açılış konuşmasını POYD Başkanı Ülkay Atmaca gerçekleştirdi. Açıklamasında haziran ayı dolulukları hakkında değerlendirme yaptı.  Atmaca, otellerin yüksek sezonda doluluk oranlarında bir sıkıntı yaşanmadığını belirtti. Atmaca: Haziran ayında Antalya'ya gelen yabancı ziyaretçi sayısı bir önceki yılın aynı ayına kıyasla yüzde 17 oranında artarak 2 milyon 204 bin kişi olarak gerçekleşti.

Yılın ilk 6 aylık diliminde Antalya'ya gelen ziyaretçi sayısı ise bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 16,84 artışla 5 milyon 344 bin yabancı ziyaretçi geldi." dedi.

Belek, Side, Kemer bölgesindeki otel yöneticileri önümüzdeki temmuz ve ağustos ayları doluluklarının olumlu bir seyir izlediğini ifade etti.

POYD'un Geleneksel Öğle Yemeği' nde üyelikleri onaylanan Hamza YALÇIN, Bülent YILMAZ ve Ünal ARSLANOĞLU' na üyelik belgeleri ve rozetleri  verildi.

POYD Başkanı Ülkay Atmaca, yemeğe ev sahipliği yapan Kamelya Collection Exclusive Hotel Genel Müdürü Rıza EREN ' e  ve ekibine teşekkür plaketi takdim etti.