POYD’a Eskişehir’den iki yeni üye

Büyümeye devam eden Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) ailesine Eskişehir’den iki yeni üye katıldı.

Merkezi Antalya’da bulunan ve profesyonel otelcileri çatısı altında toplayan Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD), Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor. Son olarak Anadolu’nun gözde şehri Eskişehir’den iki turizmci daha POYD üyeliğine kabul edildi. Eskişehir’de görev yapan Ozan Yılmazarslan ve Tunç Gezmez’in sertifikalarını POYD’dan Erdal Dalkılıç ve Funda Çelik teslim etti.

Konu hakkında açıklama yapan POYD Başkanı Ülkay Atmaca, “POYD ailesi profesyonel otelcilerin katılımı ile büyümeye devam ediyor. Son olarak Eskişehir’den iki arkadaşımız daha aramıza katıldı. Birlikte daha güçlüyüz anlayışı ile hareket ederek POYD’u emin adımlarla büyütüyoruz. Üye sayımızın artması tabi ki önemli ancak önceliğimiz üye sayımızı artırmak değildir. Nitelikli ve profesyonel otel yöneticilerini ailemize dahil ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Atmaca, Türkiye turizminin emin adımlarla büyümesi için STK’ların önemine de vurgu yaptı: “Sektörün içinde yer alan aktif STK’lar Türkiye turizminin en önemli unsurlarıdır. Turizm için fikir üreten ve elini taşın altına koyan STK’lar turizmimiz için çok değerlidir. Bu noktada POYD olarak elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Turizm varsa bizler de varız. Bu bilinç ile çalışmalarımıza ve büyümeye devam edeceğiz” diye konuştu.