POYD üyeleri uzun bir aranın ardından Bekir Akkaş Parkı’nda buluştu

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD), uzun bir aradan sonra üyeleri ile Belek’teki Bekir Akkaş Parkı’nda yapılan açık hava buluşması ile bir araya geldi.

POYD üyelerinin büyük ilgi gösterdiği buluşmada turizm öğrencilerine burs vermek için başlatılan proje kapsamında derneğin üyesi Tunç Müstecaplıoğlu, yeni çıkan “Bir otel profesyonelinden yaşam boyu tavsiyeler” kitabını imzaladı.

Buluşmada konuşan POYD Başkanı Ülkay Atmaca, “Duayenimiz Bekir Akkaş’ı kaybettiğimizde POYD yönetim kurulu olarak Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan’ın desteği ile bu parka Bekir Akkaş ismi verildi. Daha sonra sevgili Kaya ağabeyimizin fikrinden yola çıkarak yine Serik Belediyesi bize 18 zeytin ağacı hediye etti. Biz de bu ağaçları kaybettiğimiz 18 değerimiz adına Bekir Akkaş Parkı’na diktik. Kaybettiğimiz değerlerimizi bu parkta yaşatmak istedik. Geçmişimize sahip çıktığımız gibi geleceğimize de sahip çıkmak istedik. Sevgili Tunç Müstecaplıoğlu’nun kaleme aldığı kitabın geliri üniversitedeki arkadaşlarımıza burs kaynağı olacak. Böyle bir günde bizi yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Törende yeni üyelere sertifikaları, sponsorlara ve Serik Belediyesi’ne teşekkür plaketi verildi.